Новини

А-Club Альфа-Банку Україна зайняв 1-ше місце в номінації «Преміальний банкінг» від Фінансового клубу

25 Квітня 2019

24 квітня «Фінансовий клуб» оголосив переможців щорічного дослідження «50 провідних банків України 2019» і вручив нагороди на церемонії Financial Club Awards. Альфа-Банк Україна отримав кілька нагород, у тому числі першість в номінації «Преміальний банкінг».

Альфа-Банк Україна продовжує з року в рік підвищувати свої позиції в загальному рейтингу завдяки динамічному зростанню фінансових показників і розширенню діяльності. Цього року банк піднявся на одну позицію, порівняно з 4-м місцем минулого року. За два роки банк поліпшив свій рейтинг на 10 позицій.

Традиційно рейтинг відзначає нагородами і професіоналів банківського та фінансового ринку, які продемонстрували видатні результати. Так, перше місце в номінації «Кращий фінансовий директор банку» заслужено посів Дмитро Сєрьожин, головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна. За результатами дослідження «Фінансове визнання», в номінації «Представники фінансового сектору» перше місце зайняв Роман Шпек, голова ради Незалежної асоціації банків України, старший радник Альфа-Банку Україна.

Крім цього, топ-менеджери Альфа-Банку Україна були відзначені в інших номінаціях рейтингу. Зокрема, Ігор Вірясов, директор з масового і середньому бізнесу, увійшов у топ-3 найкращих корпоративних банкірів. Олексій Карчажкін, директор з роздрібного бізнесу, зайняв друге місце в номінації «Кращий роздрібний банкір», Олена Лук’янчук, операційний директор, також на другому місці серед кращих операційних директорів України.

Банк отримав нагороди і в «продуктових» номінаціях. Крім перемоги і перших місць у номінаціях «Преміальний банкінг» і «Класичний депозит», Альфа-Банк Україна зайняв другі місця за кращий «Ощадний вклад» і кращий «Кредит готівкою». Успіхи в діджитал-напрямку отримали підтвердження в номінаціях «Інтернет-банкінг» та «Мобільний банкінг» — друге і третє місця відповідно. Високу якість обслуговування відзначив «Фінансовий клуб», присудивши Альфа-Банку Україна друге місце в номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» і третє — за «Обслуговування юридичних осіб». Також Альфа-Банк Україна увійшов до топ-5 банків-лідерів за кількістю відділень.