Новини

A-Клуб відкрив інформаційний онлайн-сервіс для своїх клієнтів

21 Вересня 2018

20 вересня 2018 року розпочав роботу персональний інформаційно-аналітичний онлайн-сервіс для клієнтів приватного банкінгу Альфа-Банку Україна. Метою нового сервісу є надання додаткових переваг та ексклюзивної корисної інформації для клієнтів А-Клубу.

Доступ до нового онлайн-сервісу отримають виключно клієнти А-Клубу, які користуються мобільним додатком Alfa-Mobile Ukraine на будь-яких своїх гаджетах, незалежно від операційної системи. Виконавши вхід у оновлений додаток, клієнти побачать нову лаконічну вкладку А-Клубу з п’ятьма розділами найнеобхіднішої інформації та ексклюзивного контенту.

Онлайн-сервіс А-Клубу містить:
– Котирування. Завжди актуальні котирування валют на міжнародному валютному ринку FOREX, котирування єврооблігацій та ОВДП, а також ставки за депозитами;
– Аналітика. Найважливіша та найактуальніша аналітика з фінансів та економіки України та світу;
– Нерухомість. Пропозиції з продажу і оренди топ-об’єктів нерухомості житлового, комерційного та земельного фонду;
– Події. Інформація про привілейовані закриті заходи, ексклюзивні запрошення винятково для клієнтів А-Клубу та культурні події в Україні.
– Ексклюзив. Кращі обрані пропозиції від партнерів банку, які можуть бути корисними та цікавими клієнтам А-Клубу.

Ще однією особливістю нового сервісу є можливість отримання оперативної консультації персонального менеджера щодо будь-якої інформації, пропозиції та події у онлайн-сервісі. Для цього клієнту достатньо замовити зворотній дзвінок менеджера зі сторінки, що його зацікавила.

Сервіс динамічно оновлюватиметься та доповнюватиметься новими розділами та пропозиціями, аби відповідати високим очікуванням клієнтів А-Клубу.