Новини

Дохідний сейф: отримуйте підвищений відсоток на залишок коштів

01 Квітня 2021

А-Club запускає ексклюзивну акцію – тепер на залишок коштів у Дохідному сейфі буде нараховуватися підвищений відсоток – 8% річних у гривні.

Поряд із унікальним сервісом та індивідуальним підходом до обслуговування, А-Club пропонує своїм клієнтам вигідний відсоток на пасивний дохід.
У рамках акції отримати підвищену ставку 8% річних у своєму Дохідному сейфі зможуть усі нові клієнти та ті клієнти А-Club, які поки що не відкрили картковий продукт в А-Club.

Щоб скористатися пропозицією та отримувати підвищені 8% річних у гривні, необхідно лише у період з 1 квітня по 1 липня 2021 року оформити картку А-Club. Преміальні картки А-Club – Visa Infinite та Mastercard World Elite – мають максимальний набір необхідних сервісів та, звичайно, Дохідний сейф, у якому кошти не лише надійно зберігаються та доступні власникові будь-якої миті 24/7, але й приноситимуть пасивний дохід за підвищеним відсотком.

Для оформлення картки А-Club зверніться до свого персонального менеджера (якщо ви вже є клієнтом А-Club) або залиште заявку на нашому сайті і представник А-Club зв’яжеться з вами найближчим часом.

Також Ви можете зателефонувати нам за номером контакт-центру 0 800 50 80 З0.

Докладніше про умови акції можна дізнатися в офіційних правилах:
https://a-club.alfabank.com.ua