Новини

Майстер-класи від Дмитра Борисова, Софії Рожко та Андрія Нестерова в обмін на бали у Програмі винагород Mastercard

29 Квітня 2020

Шановні клієнти,

З радістю повідомляємо про нові привілеї, які з’явилися в Програмі винагород Mastercard.

До вашої уваги майстер-класи та консультації від експертів, які ви можете придбати за бали у Вашому особистому кабінеті, розділі «Ексклюзив».

Персональний майстер-клас з приготування страви з відомим ресторатором Дмитром Борисовим – 403 360 балів;

Серія консультацій від нутріціолога Софії Рожко «Про харчування і схуднення науково і без фанатизму» – 201 680 балів;

Індивідуальна програма онлайн тренувань з майстер-тренером Андрієм Нестеровим – 207 060 балів;

При оформлені замовлення Ви отримаєте сертифікат. Вам необхідно буде зареєструватися за формою реєстрації і вказати зручний час для проведення зустрічі з експертом.

Майстер-класи та зустрічі доступні онлайн в зручному для Вас каналі спілкування.

Користуйтеся можливістю отримати новий персональний досвід разом з визнаними експертами.

 

 

Персональний майстер-клас з Дмитром Борисовим

Дмитро Борисов – відомий шеф-кухар, ресторатор, засновник Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова, яка налічує понад 50 закладів в Україні та за її кордоном. Інноватор і мотиватор, який в будь-яких умовах знаходить нестандартні рішення для свого бізнесу. А ще він неймовірно смачно готує і вчить, як робити це легко і з задоволенням. Ця пропозиція – можливість пройти індивідуальний кулінарний майстер-клас від Дмитра Борисова, приготувати кілька страв разом з ним в режимі онлайн, а ще просто провести вечерю разом і отримати відповіді на різні питання про життя і бізнес. Ви отримаєте продукти для приготування страви. Послуга доступна тільки в межах Києва. Сертифікат для отримання послуги надійде на Вашу електронну пошту, що вказана при замовленні. Сертифікатом можна скористатись лише один раз. Сертифікат не підлягає обміну та поверненню. Сертифікат дійсний до 31.12.2020. За виняткових обставин максимальний термін доставки e-mail може становити до 2 робочих днів.

 

Консультації від нутріціолога Софії Рожко

Серія консультацій від нутріціолога Софії Рожко. З вами буде працювати команда нутіціолога, лікарів і фітнес тренера. На початку роботи ми зберемо ваш анамнез, віддамо на перевірку гастроентеролога і ендокринолога. За висновками нутриціолог (фахівець з харчування) складе вам індивідуальний режим, направлений на оздоровлення та вирішення ваших завдань. Кожен день нутриціолог буде надавати зворотний зв’язок про харчування і вноситиме корективи. Фітнес-тренер складе індивідуальну програму тренувань з відео супроводом. Протягом місяця ми зробимо 2 скайп зустрічі, щоб розібрати базові моменти в побудові харчування і роботі нашого організму. Сертифікат для отриманя послуги надійде на Вашу електронну пошту, що вказана при замовленні. Сертифікатом можна скористатись лише один раз. Сертифікат не підлягає обміну та поверненню. Сертифікат дійсний до 31.12.2020. За виняткових обставин максимальний термін доставки e-mail може становити до 2 робочих днів.

 

Програма фітнесу з Андрієм Нестеровим

Нестеров Андрій – сертифікований фахівець за напрямками «Міофасціальне розслаблення», «Функціональний тренінг TRX / Spinning / Hydrorider», «Дієтологія», а також є сертифікованим міжнародним тренером Nike. Формат курсу – 11 онлайн-тренувань, не більше 3 разів на тиждень по 60 хвилин. Комплекс тренувань спрямований на навчання і виховання фізичних здібностей вашого тіла, завдяки індивідуальному підходу, кожен учасник знайде свій шлях до красивого, здорового тіла. Вправи допоможуть розвинути силу, витривалість, гнучкість, швидкість, а також координаційні здібності. Послідовність та тривалість проходження курсу тренувань, дозволить скоригувати м’язовий дисбаланс, рівновагу і гнучкість. Сертифікат для отримання послуги надійде на Вашу електронну пошту, що вказана при замовленні. Сертифікатом можна скористатись лише один раз. Сертифікат не підлягає обміну та поверненню. Сертифікат дійсний до 31.12.2020. За виняткових обставин максимальний термін доставки e-mail може становити до 2 робочих днів.