Новини

Навчання гольфу разом з A-Club

03 Липня 2020

В останні роки гольф стрімко набирає популярність і стає по-справжньому видовищним. Якщо ви ще не встигли опанувати мистецтво цієї гри, запрошуємо вас і членів вашої родини на навчання.

A-Club спільно з партнерами пропонує вашій увазі 2 гольф-школи на основних гольф-майданчиках України.

 

 Kozyn Golf Club (Київська обл.)

ЕРГЦ «Козин» – батьківщина гольфу в Україні. Центр розташований в рекреаційній зоні уздовж правобережної частини Дніпра і являє собою комплекс, який поєднує в собі екологічний і здоровий відпочинок. В комплекс входять затишний ресторан, комфортний Driving Range, і унікальне 18 лункове гольф поле, створене самою природою.

Для клієнтів A-Club на базі клубу створена спеціальна гольф-школа і діють ексклюзивні умови:

  • Знижка 30% на навчання гольфу (пакет «Новачок», в пакет входить 5 індивідуальних уроків по 1 годині, стандартна вартість 5 000 грн.). У пакет входить оренда м’ячів і клюшок.
  • Участь в одному раунді регулярного кваліфікаційного турніру Kozyn Cup, після чого гравцеві вже буде присвоєно гандикап і він буде вважатися справжнім гольфістом.

Після проходження навчання клієнт отримує карту члена Всеукраїнської Федерації Гольфу.

Центр «Козин» – це також чудове місце для сімейного відпочинку, організації заходів, барбекю паті і просто гарного відпочинку.

 

Equidies Club (Київ. Обл., сел. Лісники, вул. Вишнева, 36)

Equides Club – це ідеальне місце відпочинку з будь-якою компанією. У заміському комплексі є готель, ресторан, конференц зал, велика аквазона, SPA і два прекрасно обладнаних тренажерних зали, тир, кінно-спортивна база і драйвінг рейндж для гри в гольф.

Для клієнтів A-Club діє знижка 20% на навчання з тренером, клюшки й набір м’ячів на гру тренер надає безкоштовно.

Стандартні ціни:

Тренер head pro, 45 хв. – 1 200 грн.

Тренер Pro, 45 хв. – 900 грн.

Помічник тренера, 45 хв. – 700 грн.

 

*Для організації процесу навчання, звертайтеся до вашого клієнтського менеджера.