Новини

Оновлення депозитної лінійки A-Club

31 Березня 2020

Шановні Клієнти,

Інформуємо вас, що з 31 березня 2020 року ми оновили нашу депозитну лінійку.

Зустрічайте нові Fast Депозит і Депозит A-Club.

Fast депозит – швидкий і зручний спосіб оформлення депозиту терміном на 14 або 29 днів. Підвищена процентна ставка: 11% та 11,5%. Виплата відсотків в кінці терміну, автоматична пролонгація. Оформити депозит Ви можете через мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine або систему інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Відкриваючи fast депозит вже сьогодні в каналах дистанційного обслуговування, Ви не тільки заощадите свій час, але і примножите свій капітал.

Депозит А-Club – класичний депозит, який отримав ряд оновлених функцій. Це прекрасна можливість зберігати свій капітал і одночасно отримувати високий дохід.

Депозити в А-Club стали більш гнучкими, оформлення можливо на будь-який зручний термін від 3-х до 60-ти місяців, з новою можливістю капіталізації або щомісячної виплати відсотків. Крім цього, у вас з’явилася можливість поповнювати суму вкладу і продовжувати термін дії депозиту.

У лінійці також залишаються: Депозитний сертифікат на пред’явника, Депозит з вибором строків і Динамічний.

Депозит на дитину з 31.03.2020 буде закритий у зв’язку з низьким попитом.

Більш деальну інформацію Ви можете отримати у Вашого персонального менеджера або через контакт-центр за телефоном: 0 800 50 80 30