Новини

Приватний банкінг A-Club став найкращим в Україні за версією The Banker та Global Finance

06 Листопада 2020

 

Авторитетні міжнародні видання The Banker та Professional Wealth Management (Великобританія), а також видання Global Finance (США) визнали A-Club Альфа-Банку Україна найкращим сервісом приватного банкінгу в Україні у рамках власних спеціалізованих премій.

  • Видання The Banker та Professional Wealth Management, що входять до медіа-групи Financial Times, визнали A-Club переможцем у номінації Best Private Banking in Ukraine щорічної міжнародної премії Global Private Banking Awards 2020.
  • Видання Global Finance також визнало A-Club від Альфа-Банку найкращим приватним банкінгом в Україні у рамках премії Best Private Bank in Ukraine for 2021. Важливо, що цього року видання Global Finance уперше включило Україну до списку регіональних номінацій премії World’s Best Private Banks 2021.

Присудження одночасно двох нагород від авторитетних міжнародних видань підтвердило лідерство A-Club на українському ринку та високі стандарти обслуговування, яких дотримується команда Альфа-Банку Україна. Впровадження найкращих світових практик та власних інноваційних рішень формує унікальний характер сервісу. Навіть за умови постійного зростання рівня запитів від заможних українців, A-Club впевнено утримує лідерство за якістю послуг.

Сьогодні клієнти A-Club – це ексклюзивна спільнота ділових інтелектуальних людей, об’єднаних спільними цінностями і способом життя, які отримують лише найкращі банківські та інвестиційні рішення і персональні пропозиції від партнерів Альфа-Банку Україна.

Міжнародні експерти не вперше відзначають досягнення A-Club. Видання Euromoney п’ять років поспіль визнає A-Club сервісом приватного банкінгу №1 в Україні у рамках щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management.