Новини

Програма лояльності A-Club – ще більше ексклюзивних пропозицій

15 Лютого 2019

A-Club запускає нову програму лояльності Mastercard Rewards в My Alfa-Bank і Alfa-Mobile Ukraine. На клієнтів A-Club чекають ексклюзивні пропозиції та преміальні подарунки в спеціальних каталогах, а також можливість отримати незабутню подорож до Японії і розіграш квитків на знакові події 2019 року.

 

Програма Mastercard Rewards для клієнтів A-Club стартує з 11 лютого 2019 року. Це унікальна можливість отримувати бали за розрахунок картками MC Platinum, World Black Edition і World Elite в Україні і по всьому світу. За кожен розрахунок клієнтам автоматично нараховуються бали на бонусний рахунок з розрахунку 1 бал за кожні витрачені 10 грн, а за перший розрахунок карткою ще й додаткові бали – плюс 2 000 на бонусний рахунок.

 

Реєстрація в програмі лояльності Mastercard Rewards автоматична і здійснюється відразу після входу в особистий кабінет інтернет-банкінгу My Alfa-Bank або мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine.

 

Накопичені бали можна легко обміняти, вибравши преміальні подарунки та спеціальні пропозиції відразу з двох доступних каталогів: каталог винагород і каталог подорожей. У них запропоновані різні сертифікати на відвідування ресторанів, заправку авто, техніку, балами також можна оплатити авіаперельоти, готелі, оренду авто і багато іншого, щоб подорожувати в максимальному комфорті.

 

Крім того, з 15 лютого по 31 березня 2019 року з нагоди старту програми лояльності буде проводитися Welcome Promo, головний приз якого – незабутня подорож у дивовижну Японію. Попереду на учасників програми лояльності A-Club чекає розіграш квитків на гучні події цього року: футбольні матчі, кінофестивалі та інші.

 

Детальніше про програму Mastercard Rewards: http://rewards.mastercard.ua/

Більше інформації про A-Club: https://a-club.alfabank.com.ua/ru/