USD:0 / 0 EUR:0 / 0

Новини

Спеціальна програма привілеїв для власників карток Visa Infinite

12 Червня 2022

Подорожі

1) LoungeKey

Доступ до понад 1300 бізнес-залів по всьому світу з преміальною карткою Visa Infinite.
Сервіс працює без змін. Недоступні лише зали тимчасово закритих аеропортів України. Також не обслуговуються зали LK в аеропортах
міст РФ.
Деталі за посиланням: https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/lounge-key.html

2) International FastTrack

Наразі послуга працює без змін і доступна для України, Грузії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Азербайджанської Республіки.
Послугою можна скористатися в таких аеропортах:
•Стамбул (IST);
•Ларнака(LCA);
•Мілан-Мальпенса(MXP) і Мілан-Бергамо(BGY);
•Рим-Ф’юмічіно(FCO) і Рим-Чампіно(CIA);
•Барселона (BCN);
•Канарські острови (LPA);
•Пальма (PMI);
•Аліканте(ALC);
•Валенсія (VLC);
•Малага (AGP);

Щоб скористатися сервісом, необхідно відкрити чат-бот Visa Ukraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge, (Visa Concierge для всіх країн, окрім України) перейти у меню «Visa Travel»
та натиснути кнопку «Fast Track International». Далі обрати країну, аеропорт, заповнити необхідні дані та отримати PDF-файл із QR-кодом.

Деталі за посиланням: https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/fast_track_international.html#1

3) Rentalcars.com

10% знижки на оренду автомобіля без урахування додаткових послуг і націнок (страховки, доплати водію, плати в одну сторону, дитячого крісла, навігаторів тощо).
Для активації пропозиції потрібно перейти на сайт за посиланням: www.rentalcars.com/?affiliateCode=visainter999&enabler=visame, обрати підходяще авто й оплатити оренду онлайн карткою Visa Infinite.

4) Bolt

Пропозиції з користування таксі адаптовані під актуальні запити українців. Visa та Bolt пропонують безкоштовні поїздки українцям, які виїхали до Європи.
Акція покриває всі країни Європи, де представлений сервіс Bolt.
Щоб скористатися пропозицією, необхідно зайти в чат-бот VisaUkraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge, перейти до розділу «Таксі Bolt в Європі», обрати країну і отримати промокод на 2 безкоштовні поїздки вартістю 3 долари кожна.
Крім того, Visa та Bolt перерахують додаткові 5% від кожної поїздки або замовлення доставки їжі в Україні на гуманітарну допомогу українцям та потреби ЗСУ.
Щоб підтримати ініціативу, потрібно додати картку Visa Infinite в гаманець застосунку Bolt або Bolt Food, як основну, і сплатити нею замовлення.

5) Bicester Village Shopping

10% додаткової знижки в аутлет-молахдо існуючих знижок, 25% знижки на шопінг-пакети та трансфер Shopping Express, і додаткові послуги VIP-паркування, VIP-лаунжу, нарахування миль від Frequent Flyer і «Легкий шопінг».
Пропозиція доступна у Франції, Великій Британії, Італії, Іспанії, Німеччині, Бельгії і нараховує 1200 брендів, серед яких Levi’s, New Balance, L’Occitane, Diesel, Under Armour.
Скористатися пропозицією можна через чат-ботVisa Ukraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge, натиснувши «Visa Пропозиції» і обравши опцію «Shopping Offer».
Після обрання необхідної країни приходить VIP-запрошення для активації знижок.

Телемедицина

Відтепер після реєстрації в чат-боті Visa Ukraine будуть доступні оновлені сервіси «Телемедицини»:

• медична підтримка:запис до медичної підтримки, а такожінформація про ресурси, які надають безкоштовну допомогу українцям;
• психологічна підтримка: запис на персональну консультацію та можливість записатися на прийом до спеціаліста Асоціації психологів України;
• онлайн-лекції: онлайн-трансляції вузькопрофільних спеціалістів та записи попередніх лекцій.

Щоб скористатися сервісом, потрібно в чат-боті VisaUkraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge натиснути кнопку «Телемедицина».

Digital

1) Консьєрж-сервіс

Незважаючи на військові дії, консьєрж-сервіс не припиняв роботу ані на хвилину. ІТ-інфраструктура розташована за кордоном, тому жодних ризиків для наших сервісів немає. Команда консьєржа переважно вже в безпеці і працює в звичайному режимі.
Щоб скористатися послугою, потрібно зареєструватися в чат-боті VisaUkraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge та натиснути кнопку «Concierge».

2) Visa поруч

Visa поруч!
Відтепер уся цінна інформація для українців за кордоном зібрана на одному порталі. 🙌
Якщо ви були вимушені виїхати за кордон, наша платформа допоможе знайти всю потрібну інформацію в одному місці.
Ми будемо постійно додавати нові країни та актуальні теми. Усе буде Україна!
🇺🇦 https://dopomoga-poruch.com

3) Sweet TV

Максимальна передплата стрімінгового сервісу SweetTV—безкоштовно. В неї входять 225 телеканалів, найрейтинговіші фільми, серіали, мультфільми і навчальний контент.
Щоб скористатися пропозицією,зайдіть до чат-бота VisaUkraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge, натисніть на «Передплата SweetTV» і «Активувати передплату».

4) Бібліотека від Visa

Понад 300 топових електронних і аудіокниг від Visa Library в застосунку Yakaboo абсолютно безкоштовні.
Необхідно перейти в чат-бот VisaUkraine за посиланням: https://mssg.me/service_concierge, обрати «Visa Library» та отримати промокод для активації бібліотеки.