Новини

ТИ – МОЖЕШ! Альфа-Банк надихає. Нове позиціонування

01 Жовтня 2021

Протягом всього останнього року Альфа-Банк Україна динамічно змінювався і змінював уявлення про сучасний банкінг та сервіс: запустив новий цифровий банк Sense SuperApp, який менш ніж за рік набрав мільйон унікальних користувачів, картку Caméléon з нескінченним пільговим періодом і не збирається знижувати темп.

«ТИ – МОЖЕШ!» – це масштабна комунікаційна кампанія, яка надихає на віру в себе. Сьогодні Альфа-Банк – це сильний і надійний партнер, який підтримує клієнта, закликає до дії та надихає на успіх.

За креатив і реалізацію стратегії відповідала команда агентства «BADOEV ID».
Нова філософія банку «ТИ – МОЖЕШ!» співзвучна ідеям команди культового українського режисера Алана Бадоєва. Саме він став автором, режисером і навіть закадровим голосом нового ролика Банку, який більше, ніж реклама. Усередині сюжету, знятого на кіноплівку, портрети сучасних українців, вони сповнені мрій та цілей. Світ вимагає від нас визначеності й рішучості. Але правда в тому, що ми не завжди осяяні ідеєю і розумінням, куди йти, якими мають бути наші наступні кроки. Альфа-Банк вірить в унікальність своїх клієнтів і готовий підтримати кожного в щоденному виборі та нагадати: «ТИ – МОЖЕШ!»
https://www.youtube.com/watch?v=oMv9KzD71cg

Вір у найкраще. Кампанія «ТИ – МОЖЕШ!» містить цілий ряд проєктів і соціальних ініціатив. Їхнє завдання: нагадати, що кожна мрія – унікальна. Понад сім тисяч співробітників Альфа-Банку вірять у тебе.

Довідка:
Альфа-Банк Україна – український банк з міжнародним капіталом, є частиною приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. із головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна належить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і входить до десятки фінансових установ країни за обсягом активів. У 2021 році Альфа-Банк було визнано №1 у сервісі приватного банкінгу за версією Euromoney, а цифровий додаток став найкращим для користувачів за версією світового видавництва Global Finance.