Процентні ставки та умови розміщення
Ми дбаємо про те, щоб наш клієнт завжди був спокійним і впевненим у завтрашньому дні, тому створюємо надійне середовище розміщення з конкурентними ринковими ставками.
Депозити
Даний розділ створений для ознайомлення
з базовими процентними ставками та умовами розміщення
депозитних вкладів в A-Club від Альфа-Банку Україна.
Оформити вклад Ви можете у відділенні A-Club або в Інтернет банкінгу My Alfa Bank.
Для уточнення деталей - зверніться, будь ласка, до Вашого персонального менеджера.
Попередження:
1. Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
- Прибуток, отриманиий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.
- Якщо вкладник отримує пільги або субсидії, то отримання додаткових прибутків може призвести до їх втрати.
- При зарахуванні коштів на вкладний (депозитний) рахунок відкритий у Банку, Банк, на умовах договору, зобов'язується повернути їх, а вкладник оплатити послуги Банку.
2. Наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту):
- У разі несвоєчасного звернення вкладника в банк щодо повернення грошових коштів залучених за договором на розміщення банківського вкладу (депозиту), такий внесок буде пролонговано на той же строк і на тих же умовах, на яких було внесено згідно умов договору на розміщення вкладу, за винятком процентної ставки, яка діє в Банку на дату пролонгації вкладу.
- У разі відсутності / скасування пролонгації, сума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу.
3. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
4. Банк не має права вносити зміни в договори укладені з клієнтами в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
5. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою дистанційних каналів комунікації.
6. Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.